13.10.2024 18:22
Узбекистан Arena
1’ Футболісти команди Узбекистан 1493 розіграли м'яч із центру поля
5’ У грубому підкаті Раимофф зносить суперника з ніг!
15’ Шохбоз Умаров не зміг віддати пас! Явний брак техніки
21’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
26’ Лукман Аруна не зміг віддати пас! Явний брак техніки
26’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Роланд Юхас забиває приголомшливий м'яч у ворота!
32’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
38’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
44’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Лукман Аруна
49’ І знову Ричард Цар віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
50’ Після жахливої помилки захисника Тим ван Реммерсваал без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
51’ Александер Бюттнер красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Узбекистан 1493
56’ Після прострільного удару по воротах Станислав Сазонович рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Гравець Александер Бюттнер набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
60’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
65’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Станислав Сазонович
70’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Тим ван Реммерсваал не зміг потрапити по воротах!
74’ Після легкого удару гравцем Лукас Клостерманн по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
75’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
85’ Станислав Сазонович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
85’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Вильям Квист