13.10.2024 18:06
Panda Fc Arena
1’ Футболісти команди Panda Fc 796 розіграли м'яч із центру поля
8’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Деукалайон Ксенакис забиває приголомшливий м'яч у ворота!
11’ Ну треба ж! Эндре Кнутсен віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
20’ Лукман Аруна неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
26’ Сильний удар по воротах, але Клеман Твардовский у стрибку легко відбив цей м'яч!
35’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Лукман Аруна не зміг потрапити по воротах!
37’ Шикарний аут та м'яч вкине Тим ван Реммерсваал
40’ Небезпечний штрафний удар і Бруно Араухо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
44’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Нобуюки Миямото
44’ Карлос Клерк проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
46’ При виконанні кутового удару Гонсалу Рамуш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
53’ Гиорджи Каллаи спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
59’ Лукман Аруна добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
67’ Знову м'яч забирає Нобуюки Миямото
69’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
73’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Раимофф
81’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Раимофф
90’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Карлос Клерк