13.10.2024 16:59
Whispering tigers Arena
1’ Футболісти команди Whispering tigers 828 розіграли м'яч із центру поля
5’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Николай Ровери...
6’ Данило зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
14’ Після легкого удару гравцем Хоакин Фернандес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
15’ Мда... Дементий Зюбин... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
18’ Нето важко ловить м'яч
24’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Нэо Каэдэ
26’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
26’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Нэо Каэдэ легко вганяє м'яч у сітку воріт!
36’ І знову Тауман Абдиров віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
40’ Войцех Хольст фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
50’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
57’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
60’ Шикарний аут та м'яч вкине Душан Влахович
67’ Гравець віддає наскрізний пас і Кевин Фолланд у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
68’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Рубен де Вит забиває ГОЛ!
70’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Кевин Фолланд віддав пас в нікуди!
73’ Ренату Саншеш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
73’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Нэо Каэдэ віддав пас в нікуди!
75’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тауман Абдиров
79’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Душан Влахович
85’ Николай Ровери від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість