13.10.2024 16:57
Zarafshon Arena
1’ Футболісти команди Zarafshon 868 розіграли м'яч із центру поля
10’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Блэгоджа Милошевич
19’ Блэгоджа Милошевич від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
22’ Зозимос Россолимо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Zarafshon 868
25’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Блэгоджа Милошевич
28’ Сильний та точний пас віддав Драгослав Елачич і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
32’ Асклепиадес Спиру у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
38’ Потап Ревизонский відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Zarafshon 868
42’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
47’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Асклепиадес Спиру...
55’ Анатолий Дудко легко перехоплює м'яч
57’ Боротьба за м'яч у повітрі і Омар Барретт буквально лягає на спину опонента!
59’ Боротьба за м'яч у повітрі і Спартак Уманский буквально лягає на спину опонента!
66’ Після тонкої передачі м'яч отримує Милан Борге
74’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
83’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Маттиас Сильверман забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
83’ Потап Ревизонский вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
87’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
92’ Болека Годлевский добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч