13.10.2024 16:51
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
8’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
17’ Франсишку Консейсау відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
17’ Марта Виейра Сильва порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
24’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Франсишку Консейсау не зможе сам піти з поля
25’ Жахливий та неточний пас віддав Мейсон Маунт своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
31’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
32’ Після легкого удару гравцем Кевин Фолланд по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
33’ Асисат Ошоала віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
41’ Мейсон Маунт спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
42’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Хуан Бернат отримав сильну травму
50’ Що ж робить гравець команди Carcaricola 616, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
55’ Небезпечний штрафний удар і Кевин Фолланд легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
59’ І знову Хоакин Фернандес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
63’ Знаменитий гравець Хуан Бернат вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
69’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Асисат Ошоала
75’ У грубому підкаті Асисат Ошоала зносить суперника з ніг!
79’ Після жахливої помилки захисника Хуан Бернат без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
83’ Мейсон Маунт красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
87’ Після образи суперника Ренату Саншеш нахабно штовхає його!