13.10.2024 16:38
НОРД Arena
1’ Команда НОРД 1436 розпочала з центру поля
5’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Раимофф зробив гарний підкат
7’ Аполлон Шастунов на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
10’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
14’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
16’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Жан Поль Боэтиюс
24’ У грубому підкаті Раимофф зносить суперника з ніг!
28’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
37’ Жан Поль Боэтиюс на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
39’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
43’ Мда... Зе Луиш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
45’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Леннерт Нильсен легко вганяє м'яч у сітку воріт!
53’ Аполлон Шастунов важко ловить м'яч
62’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Жан Поль Боэтиюс
65’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Вессель Даммерс
71’ Зірвавши контратаку суперника, Карлос Клерк перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
73’ Максим Глушенков втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
78’ Після образи суперника Леннерт Нильсен нахабно штовхає його!
83’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сандро Рамирес чітко вкинув м'яч у гру
86’ Тим ван Реммерсваал неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!