Товариський матч

13.10.2024 16:28
Panda Fc Arena
1’ Команда Panda Fc 792 розпочала з центру поля
6’ Дааа... Томас Броневский не зміг прийняти пас від свого партнера...
14’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Клеман Твардовский вміло забирає м'яч!
20’ Після проходження флангом Кэвин Юр віддав точну передачу на протилежний фланг
27’ При виконанні кутового удару Райан Херст несподівано та красиво забиває ГОЛ!
29’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Орест Тябликов
29’ При виконанні кутового удару Эндре Кнутсен несподівано та красиво забиває ГОЛ!
35’ Драгослав Елачич від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
44’ Драгослав Елачич від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
47’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Томас Броневский забиває приголомшливий м'яч у ворота!
50’ Эндре Кнутсен проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
52’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Андреа Амато не зміг залишити поле без допомоги медиків
56’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Panda Fc 792 гра в середині поля
58’ Знаменитий гравець Томас Броневский вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
59’ Тодд Кондон віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Chelsee 578
62’ Нобуюки Миямото вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
72’ Эндре Кнутсен від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
74’ Вдало віддав пас Драгослав Елачич своєму гравцю!
78’ Команда Panda Fc 792 спокійно контролює м'яч у середині поля
80’ Кэвин Юр відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
83’ Після прострільного удару по воротах Гиорджи Каллаи рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
85’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Севилла Карризоса
87’ Після легкого удару гравцем Орест Тябликов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
90’ Після прострільного удару по воротах Эндре Кнутсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!