13.10.2024 16:24
Arezona Arena
1’ Футболісти команди Arezona 813 розіграли м'яч із центру поля
5’ Гравець команди Arezona 813 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Рахман Абдрахманов отримує попередження
11’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Лейн Юз
21’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Омар Барретт...
23’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Асклепиадес Спиру не зміг потрапити по воротах!
27’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Херодотос Канарис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
33’ І знову Симонайдс Караманлис віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
33’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Асан Богданов отримав сильну травму
36’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Драгослав Елачич зробив гарний підкат
39’ Сетос Спиру красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Arezona 813
45’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Асклепиадес Спиру
48’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
51’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Рамон Антонио Карризоса не зміг залишити поле без допомоги медиків
52’ Вдало віддав пас Омар Барретт своєму гравцю!
62’ Лейн Юз віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Chelsee 578
67’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Драгослав Елачич
68’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Симонайдс Караманлис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
74’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Джемми Маккенна
81’ Тодд Кондон проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
85’ Омар Барретт точно зіграв головою на партнера по команді!
89’ Суддя призначає пенальті. Рамон Антонио Карризоса пробиває пенальті! Удар! Гол!!!