13.10.2024 16:06
Перемога Arena
1’ Команда Перемога 834 розпочала з центру поля
9’ Суддя призначає пенальті. Ясуши Аоки пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
10’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
14’ Відмінну передачу віддав Тодд Кондон, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
17’ І знову Омар Барретт віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
23’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сулислав Голуховский забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
26’ Боротьба за м'яч у повітрі і Кристиан Томас буквально лягає на спину опонента!
28’ Джемми Маккенна зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
29’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сулислав Голуховский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
36’ Що ж робить гравець команди Chelsee 578, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
40’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
45’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Самуэль ла Сасси чітко вкинув м'яч у гру
50’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
55’ Джошуа Бургез головою відбиває м'яч
56’ Знаменитий гравець Предраг Стойкович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
59’ Знаменитий гравець Нгози Анкетиль вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
59’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Асклепиадес Спиру
60’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Нгози Анкетиль забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
62’ Відібравши м'яч, Тодд Кондон віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
64’ М'ячем у голову отримує Счеосни Новак. Сподіваємось все обійдеться...
66’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
72’ Гравець Асклепиадес Спиру набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
78’ Джошуа Бургез грамотно грає на виході
82’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Омар Барретт
86’ Вправно перехоплює м'яч Самуэль ла Сасси
87’ Сид Фогт зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку