13.10.2024 16:01
Dybovo Arena
1’ Команда Dybovo 816 розпочала з центру поля
3’ Відібравши м'яч, Дженго Франк віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
5’ Гравець віддає наскрізний пас і Кэвин Юр у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
7’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Драгослав Елачич
10’ Джошуа Бургез легко перехоплює прострільну передачу
13’ Джошуа Бургез непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
19’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
19’ Сезар ла Чеккарелли проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
26’ Мда... Лейн Юз... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
30’ Після жахливої помилки захисника Дженго Франк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
34’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Шуджи Огата забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
35’ Вправно перехоплює м'яч Кэвин Юр
37’ Відмінну передачу віддав Джемми Маккенна, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
41’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
50’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
55’ Джошуа Бургез витягає дуже складний удар
57’ Команда Dybovo 816 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
58’ Після легкого удару гравцем Густав Полещук по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
60’ Ну треба ж! Корнилий Зелинский віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
65’ У грубому підкаті Омар Барретт зносить суперника з ніг!
71’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
80’ Що ж робить гравець команди Dybovo 816, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
83’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тодд Кондон отримує попередження
89’ Асклепиадес Спиру фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника