13.10.2024 16:00
spartak moskva Arena
1’ Команда spartak moskva 794 розпочала з центру поля
6’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
11’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Паоло Ди Чини
14’ Кэвин Юр віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
16’ Після жахливої помилки захисника Антонен Обер без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
18’ Кэвин Юр неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
23’ Гравець команди spartak moskva 794 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Войтек Ковальский отримує попередження
28’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лейн Юз
36’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Данил Пруцев не зміг потрапити по воротах!
38’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
42’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
49’ Сильний та точний пас віддав Маттиас Сильверман і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
51’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Юрий Горшков забиває ГОЛ!
55’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
61’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Асклепиадес Спиру
70’ Гравець Паоло Ди Чини набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
74’ Тодд Кондон проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
79’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Данил Пруцев не зміг потрапити по воротах!
82’ Яка передача і Лев Кривошеин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
84’ Знаменитий гравець Войтек Ковальский вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
87’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!