13.10.2024 15:53
Madrid Fc Arena
1’ Футболісти команди Madrid Fc 841 розіграли м'яч із центру поля
4’ Команда Madrid Fc 841 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
7’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
12’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хоан Оливарес забиває ГОЛ!
14’ Вправно перехоплює м'яч Омар Барретт
21’ Джошуа Бургез легко перехоплює м'яч
27’ Мда... Маттиас Сильверман... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
29’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Леонид Маат...
32’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Лейн Юз
41’ Вернер Пфафф прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
44’ Після образи суперника Маттиас Сильверман нахабно штовхає його!
54’ У грубому підкаті Маттиас Сильверман зносить суперника з ніг!
55’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Лейн Юз забиває ГОЛ!
63’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
64’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Драгослав Елачич
67’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
72’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мэса Аракава легко вганяє м'яч у сітку воріт!
74’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Вернер Пфафф
78’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Митофан Рамзайцев вміло забирає м'яч!
81’ Небезпечний штрафний удар і Кэвин Юр легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
83’ Кэвин Юр прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
83’ Небезпечний штрафний удар і Мэса Аракава легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
93’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!