13.10.2024 15:34
Lisichask FC Arena
1’ Футболісти команди Lisichask FC 788 розіграли м'яч із центру поля
11’ Сильний удар по воротах, але Хэчиро Исида у стрибку легко відбив цей м'яч!
14’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Хэчиро Исида правильно віддати пас на партнера!
19’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Зопирос Ворбис
23’ Суддя призначає пенальті. Кэвин Юр пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
23’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Кэвин Юр
27’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
35’ Кента Акияма легко перехоплює м'яч
43’ Тодд Кондон віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
48’ Після прострільного удару по воротах Скот Хиггс рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
49’ Даниэль де Пива відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Lisichask FC 788
53’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дэвин Перкин...
60’ При виконанні кутового удару Драгослав Елачич несподівано та красиво забиває ГОЛ!
63’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Террел Перкин...
66’ Лейн Юз відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
68’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Трофим Виленский вміло забирає м'яч!
74’ Кента Акияма витягає дуже складний удар
83’ Кента Акияма показує найвищу техніку воротарської майстерності
90’ Ех, Террел Перкин... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата