13.10.2024 15:03
Проклятые Arena
1’ Футболісти команди Проклятые 836 розіграли м'яч із центру поля
9’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
14’ Після проходження флангом Дуэн Тодорович віддав точну передачу на протилежний фланг
17’ Боротьба за м'яч у повітрі і Юрий Кабаков буквально лягає на спину опонента!
22’ Лоренсо Басси віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Проклятые 836
28’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Юрий Кабаков
32’ Зірвавши контратаку суперника, Рикард Медвецкий перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
36’ Рикард Медвецкий у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Леонтий Пидпенько забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
39’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Дэвин Перкин
46’ Ирвин Куллиг на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
48’ Леонтий Пидпенько зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
56’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
59’ Знаменитий гравець Лоренсо Басси вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
63’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Дуэн Тодорович
63’ При виконанні кутового удару Рубен ла Ди Маттео несподівано та красиво забиває ГОЛ!
67’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
76’ Після невиразного відбору, атаку почав Бартос Ференци
78’ Ех, Драгослав Елачич... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
83’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Якуб Данов чітко вкинув м'яч у гру
86’ Жорсткий підкат та футболіст Сами Олах падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
89’ При виконанні кутового удару Дуэн Милутинович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
93’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Лейн Юз