13.10.2024 14:58
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1753 розіграли м'яч із центру поля
5’ Яка передача і Игорь Нетто пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
7’ Команда ТОРНАДО 1753 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
9’ Яка передача і Рикардо Граса пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
10’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Аллан віддав пас в нікуди!
11’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Графите забиває приголомшливий м'яч у ворота!
12’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
14’ Після легкого удару гравцем Жуан Миранда по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
18’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Дэннис Ячин
20’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Норайо Кита забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
23’ Відмінну передачу віддав Пров Зямкин, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
23’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
29’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
34’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Силас правильно віддати пас на партнера!
39’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Стейси Брюстер
49’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Игорь Нетто
58’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
62’ М'ячем у голову отримує Силас. Сподіваємось все обійдеться...
63’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
64’ Після легкого удару гравцем Графите по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
70’ При виконанні кутового удару Жуан Миранда несподівано та красиво забиває ГОЛ!
73’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
80’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Силас
81’ Після легкого удару гравцем Эскердинья по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
86’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Лукас Лима не зміг потрапити по воротах!