13.10.2024 14:50
Иртыш Arena
1’ Команда Иртыш 813 розпочала з центру поля
4’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дэннис Ячин...
7’ Після образи суперника Стейси Брюстер нахабно штовхає його!
9’ Ну треба ж! Гонсалу Рамуш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
12’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Педро Уго Аморим забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
13’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гакэру Ланвен
17’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Стейси Брюстер забиває приголомшливий м'яч у ворота!
18’ Гакэру Ланвен вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
26’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Пров Зямкин забиває ГОЛ!
28’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
34’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
38’ Джэми Фаулер фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
45’ Відібравши м'яч, Мечислав Привизенцев віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
49’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дэннис Ячин
54’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бруно Араухо
61’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Норайо Кита забиває ГОЛ!
63’ Стейси Брюстер у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
72’ Після жахливої помилки захисника Алан Тэтчер без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
72’ Сильний та точний пас віддав Пров Зямкин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
74’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гакэру Ланвен чітко вкинув м'яч у гру
77’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дэннис Ячин
81’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
83’ Гакэру Ланвен у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
92’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Нифонт Николаев