13.10.2024 14:48
6’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леннерт Нильсен
8’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Деукалайон Ксенакис не зможе сам піти з поля
15’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Даниэль Шваб забиває ГОЛ!
16’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
20’ Після прострільного удару по воротах Ладзаро Феррарио рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
23’ Сандро Рамирес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
30’ Вдало віддав пас Клаудио Маркизио своєму гравцю!
38’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Стина Блакстениус
43’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Саки Кумагаи і непогано виносить його в центр поля
52’ Ну треба ж! Лукман Аруна віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
56’ М'яч за межами поля, вкидає Клаудио Маркизио
61’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
64’ Жорсткий підкат та футболіст Михэйло Вучинич падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
67’ Тис Дален на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
67’ Після легкого удару гравцем Карлос Клерк по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
71’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
73’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Деукалайон Ксенакис
76’ Гравець віддає наскрізний пас і Тим ван Реммерсваал у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
77’ Яка передача і Деукалайон Ксенакис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
77’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Леннерт Нильсен...
83’ Клаудио Маркизио порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
83’ Знаменитий гравець Халид Булахруз вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
90’ Тим ван Реммерсваал на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр