13.10.2024 14:41
FC Krasnodar Arena
1’ Команда FC Krasnodar 833 розпочала з центру поля
2’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
8’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
14’ Після невиразного відбору, атаку почав Драгослав Елачич
17’ Сильний удар по воротах, але Самсон Подопригора у стрибку легко відбив цей м'яч!
23’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Олуджими Аннан забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
25’ Михайл Курчатов проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
32’ Небезпечний штрафний удар і Добрэзин Петрович легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
35’ Команда FC Krasnodar 833 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
42’ Дэвин Перкин неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
51’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
61’ Кэвин Юр добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
63’ Самсон Подопригора головою відбиває м'яч
66’ Команда FC Krasnodar 833 спокійно контролює м'яч у середині поля
69’ Джон Уайлдер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Дэвин Перкин і непогано виносить його в центр поля
74’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Олуджими Аннан
83’ Джон Брайт на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Михайл Курчатов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
85’ Лейн Юз у своєму штрафному затримує суперника за футболку!