13.10.2024 14:39
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
8’ Карлос Клерк на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
14’ Після жахливої помилки захисника Сандро Рамирес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
18’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Тим ван Реммерсваал
20’ Лукман Аруна практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
27’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лукман Аруна...
35’ Після проходження флангом Омар Барретт віддав точну передачу на протилежний фланг
37’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Деукалайон Ксенакис
45’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Деукалайон Ксенакис
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
47’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Тим ван Реммерсваал отримав сильну травму
47’ Раимофф красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
51’ Омар Барретт віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
60’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
66’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Раимофф
68’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Леннерт Нильсен не зміг залишити поле без допомоги медиків
69’ Карлос Клерк від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
75’ Карлос Клерк втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
78’ Сандро Рамирес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
78’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
85’ Відібравши м'яч, Леннерт Нильсен віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю