13.10.2024 14:39
Фк Киржач Arena
1’ Команда Фк Киржач 854 розпочала з центру поля
5’ Мда... Эрнан Анджелини... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
9’ Суддя призначає пенальті. Даниэль Шваб пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
12’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Тим ван Реммерсваал
18’ Сандро Рамирес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
22’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Халид Булахруз
29’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
30’ Лукман Аруна проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
36’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал і непогано виносить його в центр поля
42’ Александрос Падопулос легко перехоплює прострільну передачу
45’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Тим ван Реммерсваал
52’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Эрнан Анджелини і непогано виносить його в центр поля
54’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лукман Аруна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
59’ Деукалайон Ксенакис порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
61’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Маттиа Марчионни
62’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
68’ Александрос Падопулос непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
70’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Халид Булахруз легко вганяє м'яч у сітку воріт!
76’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
83’ Эрнан Анджелини вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
89’ Шиничи Каэдэ практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!