Товариський матч

13.10.2024 14:34
Перемога Arena
1’ Футболісти команди Перемога 834 розіграли м'яч із центру поля
2’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кристоф Ленц забиває приголомшливий м'яч у ворота!
3’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Драгослав Елачич
13’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Нгози Анкетиль віддав пас в нікуди!
18’ Дэвин Перкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
19’ Драгослав Елачич вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
26’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Самуэль ла Сасси
28’ Счеосни Новак легко перехоплює м'яч
33’ Після прострільного удару по воротах Самуэль ла Сасси рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
37’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
47’ Сулислав Голуховский неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
57’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Сулислав Голуховский
59’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Сулислав Голуховский віддав пас в нікуди!
61’ Гравець віддає наскрізний пас і Ясуши Аоки у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
61’ Вдало віддав пас Ясуши Аоки своєму гравцю!
61’ Кристоф Ленц проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
65’ Після тонкої передачі м'яч отримує Дэвин Перкин
70’ У грубому підкаті Самуэль ла Сасси зносить суперника з ніг!
75’ Дэвин Перкин порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
84’ Кэвин Юр віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
89’ Эрминио Ди Черчи віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Перемога 834