13.10.2024 14:31
4’ Юрген Альтхаус втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
9’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Тим ван Реммерсваал...
11’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Тис Дален вміло забирає м'яч!
20’ М'яч за межами поля, вкидає Стина Блакстениус
29’ Тим ван Реммерсваал на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
33’ Ну треба ж! Стина Блакстениус віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
41’ Дарио Альберто Гигена неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
43’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тим ван Реммерсваал забиває приголомшливий м'яч у ворота!
46’ Дааа... Стина Блакстениус не зміг прийняти пас від свого партнера...
47’ При виконанні кутового удару Ладзаро Феррарио несподівано та красиво забиває ГОЛ!
55’ Який незграбний пас віддав Юрген Альтхаус і м'ячем заволодів суперник!
60’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Юрген Альтхаус правильно віддати пас на партнера!
65’ Карлос Клерк порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
71’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди металл ярославскиЙ 1354 гра в середині поля
79’ Леннерт Нильсен точно зіграв головою на партнера по команді!
85’ Після легкого удару гравцем Лукман Аруна по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
86’ Халид Булахруз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
87’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Сандро Рамирес