13.10.2024 14:27
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1657 розіграли м'яч із центру поля
3’ Синдзи Кагава віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Манчестер 1657! Видно злагодженість у діях!
11’ Відмінну передачу віддав Дэвин Перкин, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
14’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Энди Коул
15’ Яка передача і Синдзи Кагава пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
16’ Драгослав Елачич вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
25’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Даррен Флетчер і непогано виносить його в центр поля
34’ Петер Шмейхель головою відбиває м'яч
41’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Димитр Бербатов...
44’ При спробі обійти суперника гравець Маттео Дармиан підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
47’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маттео Дармиан легко вганяє м'яч у сітку воріт!
49’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Димитр Бербатов
59’ Відібравши м'яч, Дэвин Перкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
60’ Знаменитий гравець Рубен ла Ди Маттео вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
67’ Синдзи Кагава від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
68’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Майкл Гисборн забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
71’ Джон Брайт головою відбиває м'яч
73’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лисандро Мартинес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
79’ Террел Перкин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
80’ Яка передача і Рубен ла Ди Маттео пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
84’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Донни ван де Бек не зміг потрапити по воротах!
91’ Відмінну передачу віддав Даррен Флетчер, мабуть один із найкращих гравців команди Манчестер 1657