13.10.2024 14:22
ФК Гарбуша Arena
1’ Команда ФК Гарбуша 861 розпочала з центру поля
5’ Після жахливої помилки захисника Карлос Клерк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
9’ Стратон Кондуриоти добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
13’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Кайоши Томидзава
18’ Гюнтер Буш вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
24’ Знову м'яч забирає Леннерт Нильсен
26’ Деукалайон Ксенакис порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
28’ При виконанні кутового удару Тим ван Реммерсваал несподівано та красиво забиває ГОЛ!
30’ Ех, Кадыр Ниязымбетов... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
34’ Знаменитий гравець Халид Булахруз вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
37’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
38’ Після прострільного удару по воротах Раимофф рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
40’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Сандро Рамирес
42’ Який незграбний пас віддав Стратон Кондуриоти і м'ячем заволодів суперник!
46’ Гравець команди ФК Гарбуша 861 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Стратон Кондуриоти отримує попередження
47’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Раимофф
53’ Федосий Корольков витягає дуже складний удар
54’ Яка передача і Деукалайон Ксенакис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
63’ Мда... Деукалайон Ксенакис... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
66’ Сандро Рамирес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
73’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Олууотойин Оби
81’ У грубому підкаті Сандро Рамирес зносить суперника з ніг!
87’ Даниэль Шваб відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
88’ Федосий Корольков головою відбиває м'яч