13.10.2024 14:16
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
3’ Хоакин Фернандес відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
4’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Нето не зможе сам піти з поля
6’ Небезпечний штрафний удар і Кевин Фолланд легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
11’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
14’ Филиппе Андраде Ферраз вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
19’ Франсишку Консейсау фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
21’ Сильний та точний пас віддав Франсишку Консейсау і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
28’ Ех, Ренату Саншеш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
32’ Минори Мацуока від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
35’ Хуан Бернат від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
43’ Після невиразного відбору, атаку почав Мигель Бельман
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
49’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Хуан Бернат...
54’ Нето грамотно грає на виході
58’ Дандай Сатпаев вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
60’ Ренату Саншеш відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
61’ Минори Мацуока віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Інгулець 1099
65’ І знову Франсишку Консейсау віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
66’ При виконанні кутового удару Мейсон Маунт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
69’ Жахливий та неточний пас віддав Мигель Бельман своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
77’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Кевин Фолланд не зміг потрапити по воротах!
85’ Микаэль Агацци легко перехоплює прострільну передачу