13.10.2024 13:59
FC ASTRA Arena
1’ Футболісти команди FC ASTRA 1092 розіграли м'яч із центру поля
5’ Ех, Пол Брунгардт... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
12’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Мейсон Маунт віддав пас в нікуди!
19’ Геннадий Зубов порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
28’ Рауан Турсунов красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
34’ Відібравши м'яч, Маркиньос віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
36’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Мейсон Маунт
45’ Ахмед Аззака непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
51’ Ех, Андрей Зощук... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
57’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Андрей Гитченко
64’ Гоменюк Владимир красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FC ASTRA 1092
66’ Боротьба за м'яч у повітрі і Андрей Гитченко буквально лягає на спину опонента!
68’ Гоменюк Владимир від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
77’ Відмінну передачу віддав Душан Влахович, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
80’ Команда FC ASTRA 1092 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
82’ Франсишку Консейсау проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
88’ Який незграбний пас віддав Рауан Турсунов і м'ячем заволодів суперник!