13.10.2024 13:48
Астон Вилла Arena
1’ Команда Астон Вилла 1096 розпочала з центру поля
4’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
5’ Яка передача і Керстин Гарефрекес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
7’ Шикарний аут та м'яч вкине Серж Дебле
8’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Эшли Янг забиває приголомшливий м'яч у ворота!
10’ Пров Зямкин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
12’ Гравець Бруно Араухо набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
15’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
15’ Суддя призначає пенальті. Цезарь Навас пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
24’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
27’ Норайо Кита відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
29’ Керстин Гарефрекес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
35’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Левент Кишш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
36’ Левент Кишш точно зіграв головою на партнера по команді!
40’ Який незграбний пас віддав Норайо Кита і м'ячем заволодів суперник!
43’ Після легкого удару гравцем Владимир Нидергаус по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
44’ М'ячем заволодів Серж Дебле, але несподівано тут же його втратив!
47’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
54’ Мда... Андрей Канчельскис... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
62’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
72’ Левент Кишш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
79’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Педро Уго Аморим
83’ Команда Астон Вилла 1096 спокійно контролює м'яч у середині поля
85’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!