13.10.2024 13:47
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
3’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Михаил Игнатов
10’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
11’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
14’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Бруно Араухо
24’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Пров Зямкин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
24’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Михаил Игнатов
28’ Команда ВЕРДЕР 1848 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
38’ Шикарний аут та м'яч вкине Йенс Леманн
45’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Оливер Кирх
49’ Антон Зиньковский проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
51’ Пров Зямкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
51’ Томас Метцнер легко перехоплює м'яч
53’ Оливер Кирх подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
53’ Знаменитий гравець Андреас Бек вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
57’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Оливер Кирх
67’ Томас Метцнер витягає дуже складний удар
77’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
80’ Дааа... Бруно Араухо не зміг прийняти пас від свого партнера...
83’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Бруно Араухо зробив гарний підкат
89’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495