13.10.2024 13:39
8’ М'ячем заволодів Деукалайон Ксенакис, але несподівано тут же його втратив!
16’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Карел ван де Вен зробив гарний підкат
22’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Тим ван Реммерсваал правильно віддати пас на партнера!
24’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Даниэль Шваб забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
33’ Суддя призначає пенальті. Леннерт Нильсен пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
33’ Який незграбний пас віддав Иво Глинка і м'ячем заволодів суперник!
42’ Знову м'яч забирає Лукман Аруна
46’ Який незграбний пас віддав Тим ван Реммерсваал і м'ячем заволодів суперник!
48’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Фриц Брока забиває ГОЛ!
49’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Фриц Брока віддав пас в нікуди!
54’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сандро Рамирес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
54’ Ну треба ж! Даниэль Шваб віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
59’ Після жахливої помилки захисника Влас Жуковский без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
62’ Небезпечний штрафний удар і Карлос Клерк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
64’ М'ячем заволодів Иво Глинка, але несподівано тут же його втратив!
71’ Гравець Сандро Рамирес набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
73’ Леонид Маат відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Madrid Fc 839
75’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
83’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
90’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Сандро Рамирес