13.10.2024 13:34
Qizilqum Fc Arena
1’ Футболісти команди Qizilqum Fc 842 розіграли м'яч із центру поля
8’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Слободан Иванович
11’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кен Танака чітко вкинув м'яч у гру
13’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Душан Влахович забиває ГОЛ!
18’ Ну треба ж! Мейсон Маунт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
22’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Мейсон Маунт чітко вкинув м'яч у гру
28’ Гравець Франсишку Консейсау набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
34’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Qizilqum Fc 842 гра в середині поля
36’ Після прострільного удару по воротах Ренату Саншеш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
44’ Гравець Франсишку Консейсау набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
47’ Слободан Иванович порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
52’ Зефир Мариадос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Qizilqum Fc 842
52’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
57’ Ех, Душан Влахович... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
63’ Франсишку Консейсау віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
68’ Мейсон Маунт фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
68’ Яка передача і Хоакин Фернандес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
75’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Геррард Тиммерманс
83’ Фабио Алеш Гиршау відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Qizilqum Fc 842
84’ Франсишку Консейсау від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
93’ Геррард Тиммерманс вкинув аут прямо в центр штрафного суперника