13.10.2024 13:23
6’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Джулия Гроссо забиває ГОЛ!
9’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Ана Црногорчевич
12’ Ана Црногорчевич прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
18’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Тим ван Реммерсваал...
23’ Мда... Клаудиньо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
25’ Гравець віддає наскрізний пас і Клаудиньо у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
30’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
37’ Дико Насименто віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сталинград 1897! Видно злагодженість у діях!
39’ Гравець Дико Насименто набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
46’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
54’ Леннерт Нильсен на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
63’ Джулия Гроссо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
67’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Клаудиньо чітко вкинув м'яч у гру
68’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Джулия Гроссо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
69’ Вправно перехоплює м'яч Тим ван Реммерсваал
79’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Сандро Рамирес...
83’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Клаудиньо
85’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сандро Рамирес