13.10.2024 13:15
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
11’ Левент Кишш віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
12’ Після прострільного удару по воротах Стейси Брюстер рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
14’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Гравець видалений не зможе сам піти з поля
14’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Джайсон Розати
18’ Сильний удар по воротах, але Луис Лопес у стрибку легко відбив цей м'яч!
22’ Франциско Салас проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
23’ При виконанні кутового удару Бруно Араухо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
29’ Ну треба ж! Дмитрий Лягин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
30’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Педро Уго Аморим забиває ГОЛ!
31’ Левент Кишш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
35’ Яка передача і Стейси Брюстер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
37’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
39’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Левент Кишш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
47’ У грубому підкаті Олли Уоткинс зносить суперника з ніг!
57’ Ференц Пушкаш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
67’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
69’ Яка передача і Норайо Кита пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
73’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Дмитрий Лягин і непогано виносить його в центр поля
81’ Дааа... Ференц Пушкаш не зміг прийняти пас від свого партнера...
86’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Франциско Салас чітко вкинув м'яч у гру
86’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Дэннис Ячин прикривається руками, медики вже поспішають...