13.10.2024 13:13
9’ Сильний та точний пас віддав Бруно Араухо і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
11’ Гонсалу Рамуш віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
15’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
20’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Стейси Брюстер
24’ Пров Зямкин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
26’ При виконанні кутового удару Гонсалу Рамуш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
33’ І з м'ячем Жолдас Курмангалиев після ідеального підкату
37’ Яка передача і Гонсалу Рамуш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
38’ Абрахам Тедеско віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Нефтяник Ахтырка 781! Видно злагодженість у діях!
43’ Відібравши м'яч, Пров Зямкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
46’ Норайо Кита проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
48’ Жолдас Курмангалиев проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
49’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
54’ Норайо Кита втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
55’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
55’ Після прострільного удару по воротах Мунаш Тагое рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Педро Уго Аморим красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
66’ Після проходження флангом Мунаш Тагое віддав точну передачу на протилежний фланг
75’ У грубому підкаті Вида Бабич зносить суперника з ніг!
76’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гонсалу Рамуш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
76’ Яка передача і Норайо Кита пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
81’ Бруно Араухо віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
82’ Після жахливої помилки захисника Левент Кишш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
87’ Боротьба за м'яч у повітрі і Левент Кишш буквально лягає на спину опонента!