13.10.2024 13:07
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
4’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Лукман Аруна правильно віддати пас на партнера!
13’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
23’ Карлос Клерк подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
31’ Гравець Александр Сонг набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
33’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Роман Минаев
35’ Яка передача і Даниэль Шваб пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
38’ Яка передача і Раимофф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
41’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Деукалайон Ксенакис
43’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
43’ Відмінну передачу віддав Андрей Алешин, мабуть один із найкращих гравців команди Azure Dragon 1232
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
48’ Андрей Алешин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
52’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Деукалайон Ксенакис
58’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Евгений Песегов
63’ Евгений Песегов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
65’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Раимофф не зміг потрапити по воротах!
68’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дмитрий Торбинский...
74’ Після легкого удару гравцем Деукалайон Ксенакис по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
77’ Антон Тартыгин грамотно грає на виході
85’ Антон Тартыгин легко перехоплює прострільну передачу