13.10.2024 12:56
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
11’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Маркиньос
11’ Андрей Гитченко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Франсишку Консейсау практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
22’ Мда... Алексей Камков... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
26’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Андрей Зощук
33’ Александр Яценко проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
35’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маркиньос забиває приголомшливий м'яч у ворота!
38’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Жорже Маццони забиває ГОЛ!
41’ Хуан Бернат від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
49’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Мейсон Маунт
54’ Андрей Гитченко втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
58’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
65’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
71’ Який незграбний пас віддав Геннадий Зубов і м'ячем заволодів суперник!
74’ Александр Яценко практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
77’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гоменюк Владимир
81’ Після легкого удару гравцем Хоакин Фернандес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
86’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!