13.10.2024 12:48
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
2’ Цезарь Навас відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Астон Вилла 1096
5’ Мейсон Маунт порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
11’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
19’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Астон Вилла 1096 гра в середині поля
23’ Пауло Альмейда вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
32’ Вправно перехоплює м'яч Пауло Альмейда
40’ М'яч за межами поля, вкидає Серж Дебле
46’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
50’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Нелли Коровкина
53’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
55’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Стефани Анна Хименес вміло забирає м'яч!
59’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ренату Саншеш
66’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Керстин Гарефрекес
69’ Що ж робить гравець команди Астон Вилла 1096, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
71’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хоакин Фернандес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
79’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хуан Бернат
83’ Небезпечний штрафний удар і Франсишку Консейсау легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
88’ Шикарний аут та м'яч вкине Пауло Альмейда