13.10.2024 12:40
Fc Olimp Arena
1’ Команда Fc Olimp 526 розпочала з центру поля
7’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Анхель Торкуемада
15’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Амедео Манчино
16’ Після легкого удару гравцем Амедео Манчино по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
21’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ивано Буччи
24’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Леся Словак не зможе сам піти з поля
30’ Николь Козлова практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
38’ Після легкого удару гравцем Антоний Франчезе по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
39’ Гравець віддає наскрізний пас і Горпина Кривбасочка у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
39’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
41’ Еугенио Спинелли легко перехоплює прострільну передачу
45’ Відібравши м'яч, Света Деренчук віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
51’ Знаменитий гравець Наташа Суслова вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
53’ Після легкого удару гравцем Марта Виейра Сильва по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
55’ Антоний Франчезе вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
60’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Леся Словак вміло забирає м'яч!
70’ Гаетано Бьянконе подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
75’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Наташа Суслова
76’ Доминик Дюпон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
80’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Саверио Болла чітко вкинув м'яч у гру
83’ І з м'ячем Антоний Франчезе після ідеального підкату
92’ Гравець Мэнди Ислакер набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!