13.10.2024 12:40
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
11’ М'ячем заволодів Климент Юшкевич, але несподівано тут же його втратив!
16’ Боротьба за м'яч у повітрі і Хуан Бернат буквально лягає на спину опонента!
17’ Душан Влахович втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
24’ І знову Хоакин Фернандес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
28’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
38’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Мигель Бельман
45’ Дандай Сатпаев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
45’ Мейсон Маунт красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
50’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Мейсон Маунт чітко вкинув м'яч у гру
57’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ренату Саншеш
63’ Небезпечний штрафний удар і Мейсон Маунт легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
64’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Хуан Бернат правильно віддати пас на партнера!
71’ Микаэль Агацци витягає дуже складний удар
75’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Кевин Фолланд прикривається руками, медики вже поспішають...
75’ Зірвавши контратаку суперника, Франсишку Консейсау перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
79’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Амин Харит
86’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
88’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Франсишку Консейсау легко вганяє м'яч у сітку воріт!