13.10.2024 12:40
Астон Вилла Arena
1’ Футболісти команди Астон Вилла 1096 розіграли м'яч із центру поля
4’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Владимир Нидергаус
10’ Владимир Нидергаус не зміг віддати пас! Явний брак техніки
16’ Владимир Нидергаус фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
24’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Анатолий Туманский правильно віддати пас на партнера!
26’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
34’ Серж Дебле не зміг віддати пас! Явний брак техніки
42’ Стефани Анна Хименес показує найвищу техніку воротарської майстерності
48’ Тимофей Чумак точно зіграв головою на партнера по команді!
55’ Павел Умалюк віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Орландинос 582! Видно злагодженість у діях!
59’ Авдей Бобылев зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ Джон Руис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
67’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Павел Умалюк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
67’ Гравець віддає наскрізний пас і Павел Умалюк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
70’ Яка передача і Керстин Гарефрекес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
72’ Що ж робить гравець команди Орландинос 582, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
79’ Знаменитий гравець Джон Руис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
80’ Яка передача і Юки Огими пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
81’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Павел Умалюк
86’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Нелли Коровкина