13.10.2024 11:36
5’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Денис Давыдов
15’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
20’ Сейду Кейта втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
23’ Сейду Кейта проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
31’ Знову м'яч забирає Деукалайон Ксенакис
34’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гонсалу Рамуш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
34’ Жорсткий підкат та футболіст Деукалайон Ксенакис падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
36’ Денис Черышев віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Балтика 1425! Видно злагодженість у діях!
36’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Раимофф забиває ГОЛ!
38’ Александр Соболев прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
42’ Денис Давыдов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
44’ Лукман Аруна віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
51’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Александр Соболев правильно віддати пас на партнера!
54’ Ну треба ж! Александр Соболев віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
57’ Ринат Дасаев на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
62’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Леонардо
66’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Александр Соболев
71’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
71’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
76’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Денис Давыдов
79’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Деукалайон Ксенакис
81’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Деукалайон Ксенакис
88’ М'яч за межами поля, вкидає Денис Черышев