13.10.2024 11:27
2’ При виконанні кутового удару Леннерт Нильсен несподівано та красиво забиває ГОЛ!
4’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Андрей Алешин
9’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
19’ Мда... Раимофф... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
21’ Дмитрий Торбинский від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
31’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Александр Сонг
33’ І з м'ячем Педро Уго Аморим після ідеального підкату
35’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Гравець видалений не зміг залишити поле без допомоги медиків
36’ Суддя призначає пенальті. Стейси Брюстер пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
39’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Леннерт Нильсен
42’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Azure Dragon 1232 гра в середині поля
47’ У грубому підкаті Роман Минаев зносить суперника з ніг!
50’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Леннерт Нильсен
53’ Шикарний аут та м'яч вкине Леннерт Нильсен
63’ Евгений Песегов порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
71’ Гравець віддає наскрізний пас і Раимофф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
71’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
73’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Гравець видалений не зможе сам піти з поля
75’ Педро Уго Аморим проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
81’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Евгений Песегов не зміг потрапити по воротах!
83’ При спробі обійти суперника гравець Леннерт Нильсен підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
88’ Зірвавши контратаку суперника, Роман Минаев перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
90’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Раимофф отримує попередження