13.10.2024 11:19
3’ Гравець віддає наскрізний пас і Одил Хамрабеков у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
7’ Педер Людвигсен точно зіграв головою на партнера по команді!
14’ Леннерт Нильсен у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
17’ Виталий Денисов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Александр Лобанов вміло забирає м'яч!
25’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
35’ Бруно Араухо подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
38’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
40’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Эльдор Шомуродов
49’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
54’ Раимофф проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
57’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
61’ Жахливий та неточний пас віддав Бруно Араухо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
67’ Бруно Араухо віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
74’ Карлос Клерк практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
76’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сандро Рамирес
82’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
85’ Сильний та точний пас віддав Александр Гейнрих і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
85’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!