13.10.2024 10:58
Fc Sehefon Arena
1’ Футболісти команди Fc Sehefon 825 розіграли м'яч із центру поля
4’ Небезпечний штрафний удар і Мигуель Гарридо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
7’ Після тонкої передачі м'яч отримує Драгослав Елачич
16’ Зопирос Ворбис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
20’ Вправно перехоплює м'яч Клавдий Ефремов
25’ Жахливий та неточний пас віддав Омар Барретт своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
31’ Знову м'яч забирає Дэвин Перкин
33’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Одд Мертенс...
37’ Ну треба ж! Зопирос Ворбис віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
37’ При виконанні кутового удару Клавдий Ефремов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
46’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Террел Перкин
55’ Одд Мертенс втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
55’ У грубому підкаті Экандэйо Нджобву зносить суперника з ніг!
58’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
62’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
69’ Яка передача і Экандэйо Нджобву пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
70’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Фолкер Вольф
74’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Праксителес Канарис забиває ГОЛ!
75’ Дааа... Зопирос Ворбис не зміг прийняти пас від свого партнера...
82’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Хитоши Ёсида
88’ Дааа... Кэвин Юр не зміг прийняти пас від свого партнера...