13.10.2024 09:51
Stallion Arena
1’ Футболісти команди Stallion 1742 розіграли м'яч із центру поля
6’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Халид Булахруз
8’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Антон Заболотный
15’ Жахливий та неточний пас віддав Алан Дзагоев своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
19’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
21’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
24’ Кейсуке Хонда вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
28’ Яка передача і Адольфо Гайч пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
34’ Гравець Адольфо Гайч набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
36’ Гравець віддає наскрізний пас і Адольфо Гайч у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
43’ Команда Stallion 1742 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
53’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Марк Гонсалес
58’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
59’ М'ячем у голову отримує Марк Гонсалес. Сподіваємось все обійдеться...
61’ Марк Гонсалес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
67’ Левент Кишш відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
68’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Марк Гонсалес віддав пас в нікуди!
75’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
79’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
86’ Лукман Аруна прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах