13.10.2024 09:34
5’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Дуайт Гэйл отримав сильну травму
8’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Дэннис Ячин
9’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мануэль Паскуаль забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
17’ Дуайт Гэйл втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
17’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
23’ Дааа... Деукалайон Ксенакис не зміг прийняти пас від свого партнера...
26’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
30’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
32’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
39’ Після жахливої помилки захисника Андрей Баль без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
39’ Сильний удар по воротах, але Лю Дяньцзо у стрибку легко відбив цей м'яч!
42’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
43’ Суддя призначає пенальті. Дуайт Гэйл пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
51’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Деукалайон Ксенакис зробив гарний підкат
56’ Глен Джонсон відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FC Vakulenchuk 1714
60’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Лю Дяньцзо вміло забирає м'яч!
65’ Лукман Аруна від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Андрей Баль легко вганяє м'яч у сітку воріт!
68’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Андрей Баль забиває ГОЛ!
75’ М'ячем заволодів Левент Кишш, але несподівано тут же його втратив!
79’ Яка передача і Дуайт Гэйл пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
81’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
86’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера