13.10.2024 09:31
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1664 розіграли м'яч із центру поля
4’ Донни ван де Бек фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
9’ Левент Кишш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
16’ Вдало віддав пас Даррен Флетчер своєму гравцю!
23’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
28’ Левент Кишш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
34’ Жорсткий підкат та футболіст Лисандро Мартинес падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
36’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
37’ Гравець віддає наскрізний пас і Энди Коул у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
38’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
39’ Гравець віддає наскрізний пас і Даррен Флетчер у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
41’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
47’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
47’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Энди Коул
52’ Деукалайон Ксенакис вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
59’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
68’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Дэннис Ячин
76’ Хавьер Эрнандес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Манчестер 1664
80’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
85’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Тим ван Реммерсваал