13.10.2024 09:30
4’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
8’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Дэннис Ячин віддав пас в нікуди!
14’ Сильний та точний пас віддав Левент Кишш і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
15’ Після жахливої помилки захисника Сервер Джепаров без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
20’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
26’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
30’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тим ван Реммерсваал
37’ Відмінну передачу віддав Педер Людвигсен, мабуть один із найкращих гравців команди Realton 1099
42’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Джастин Клюйверт
46’ Александр Лобанов головою відбиває м'яч
46’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
48’ Тим ван Реммерсваал проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
53’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
56’ Відібравши м'яч, Одил Хамрабеков віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
62’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Педер Людвигсен
65’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пров Зямкин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
71’ Вдало віддав пас Левент Кишш своєму гравцю!
76’ Після тонкої передачі м'яч отримує Лукман Аруна
85’ Джастин Клюйверт порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт