13.10.2024 09:25
Астон Вилла Arena
1’ Футболісти команди Астон Вилла 1096 розіграли м'яч із центру поля
8’ Відмінну передачу віддав Люси Станифорт, мабуть один із найкращих гравців команди Астон Вилла 1096
11’ Відмінну передачу віддав Аурелия Анна Силаг, мабуть один із найкращих гравців команди Астон Вилла 1096
17’ Люси Станифорт вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
19’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
19’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Джордани Йованович
26’ Сандро Рамирес спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
30’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
30’ Знаменитий гравець Аурелия Анна Силаг вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
33’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
41’ Марта Торрехон витягає дуже складний удар
44’ Аурелия Анна Силаг не зміг віддати пас! Явний брак техніки
52’ Марта Торрехон грамотно грає на виході
57’ М'яч за межами поля, вкидає Бруно Араухо
59’ Джордани Йованович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
63’ Боротьба за м'яч у повітрі і Ольга Бузова буквально лягає на спину опонента!
67’ Після жахливої помилки захисника Анене Чума без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
68’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Аурелия Анна Силаг
74’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
80’ Люси Станифорт віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Астон Вилла 1096
87’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
88’ Эшли Лоуренс проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!