13.10.2024 09:22
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
6’ Леся Словак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
12’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Мэнди Ислакер віддав пас в нікуди!
18’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
18’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
19’ Левент Кишш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
20’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Василь Савчак віддав пас в нікуди!
26’ Николь Козлова вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
29’ Сильний удар по воротах, але Леся Словак у стрибку легко відбив цей м'яч!
34’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
41’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Наташа Суслова
45’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Левент Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
49’ Леся Словак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
54’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Бруно Араухо чітко вкинув м'яч у гру
60’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Василь Савчак
62’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
65’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дэннис Ячин
67’ Яка передача і Стейси Брюстер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
74’ Мэнди Ислакер вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
83’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Бруно Араухо віддав пас в нікуди!
84’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
90’ Бруно Араухо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість