13.10.2024 09:20
Uzwolf Arena
1’ Команда Uzwolf 806 розпочала з центру поля
10’ Антонайдж Иванович у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
11’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Антонайдж Иванович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
17’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Антонайдж Бунич і непогано виносить його в центр поля
24’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Uzwolf 806 гра в середині поля
33’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
37’ М'ячем заволодів Джерард Татчер, але несподівано тут же його втратив!
39’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Антонайдж Бунич
44’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
50’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
52’ Кеничи Исии у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
59’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
62’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Деукалайон Ксенакис забиває приголомшливий м'яч у ворота!
62’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
63’ Раимофф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
72’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сергий Шамсутдинов
77’ Раимофф на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
80’ Знаменитий гравець Халид Булахруз вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
84’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
92’ Леннерт Нильсен практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!